Opinie klientów

Zapraszam do poznania opinii klientów, którzy mi zaufali i miałem zaszczyt towarzyszyć im w drodze do pełni życia. Ze względu na zachowanie anonimowości imiona klientów zostały zmienione.

Terapeuta Michał wykazywał dużą cierpliwość w rozmowie ze mną. Czasem nie odpuszczał jak uwidaczniał się jakiś problem w temacie tzn. toczył daną myśl do samego dna. Nie robił tego za mnie, musiałem sam myśleć i wyciągać wnioski, skrupulatnie zapisywał omawiane tematy i wracał do nich po czasie, dopełniając ciągłość terapii. Dobrze na mnie wpływała łagodność i spokój z jakim rozmawialiśmy. Miałem doświadczenie odzyskiwania własnej godności jako osoba z tendencjami homoseksualnymi. Nasze rozmowy wydawały się bardziej przyjacielskie tzn. wzbudzały zaufanie do osoby prowadzącej rozmowy. Doświadczałem także motywacji do dziania. Z pewnością mogę dodać, że wiele sytuacji jakie nosiłem w sobie uczył mnie oddramatyzowywać. Ważnym świadectwem było dla mnie to że jest wierzącą osobą a jednocześnie nie narzucał mi swojej wiary.
SEBASTIAN

Witam! Praca z Michałem dużo w moim życiu zmieniła na lepsze. Zacząłem pewne swoje cele stopniowo realizować z pozytywnym skutkiem. Po czasie wspólnej pracy zrozumiałem jak wiele zawdzięczam sobie ale dzięki Michałowi! Polecam, jeżeli macie problemy związane ze skłonnościami homoseksualnymi, pracę z Michałem. Potrafi on nauczyć patrzeć z odpowiedniej perspektywy na swoje problemy i przez to podejmować działania zmieniające nasze dotychczasowe postrzeganie.

WOJTEK

Witam! Z Michałem Przewoźnym pracowałem przez około pół roku podczas mojej terapii. Ten czas był dla mnie czasem bardzo owocnej i wspólnej pracy. Cierpliwość, wyczucie sprawy, sięganie w głąb moich zakamarków sprawiły, że dzięki pracy z Michałem stawałem się lepszym człowiekiem, w pełni mężczyzną, znającym swoja wartość, który zmagał się ze skłonnościami homoseksualnymi. To dzięki wnikliwej analizie potrafiłem lepiej zrozumieć siebie i poradzić sobie z problemem niechcianych skłonności. Wszystkich, którzy mają wątpliwości, czy warto, zapewniam, że o siebie warto jest walczyć, a Michał jest odpowiednią osobą, która potrafi towarzyszyć w wyjściu na prostą.
KAMIL

Spotkania terapeutyczne trwały przez parę miesięcy. Dzięki pracy z psychologiem, samym sobą oraz łaską Boga udało mi się osiągnąć zrozumienie moich pragnień homoseksualnych. Zdefiniowałem skąd to się bierze, w jakich sytuacjach i momentach najbardziej się pojawiają te pragnienia. Mechanizmy, które mną kierowały, miały nade mną przewagę już nie są dla mnie wyznacznikiem co mam robić: zaspokoić czy nie zaspokoić pragnienia homoseksualnego. Dzięki teorii i otwartości na współpracę z psychologiem nauczyłem się panować nad emocjonalnością, wzrokiem, myśleniem, rozmowami, które prowadziły mnie do nieczystości. I wcale to nie jest takie trudne, jak by się wydawało. Doceniam bardzo otwartość własną na szczerą rozmowę bez jakichś niedomówień przed terapeutą. W moim przypadku myślałem, że jestem gejem, ale jak się okazało wcale nie jestem. Praca, którą zlecał mi prowadzący moją sprawę pomogła mi też odkryć bardziej męskość w sobie i nad tym pracować. Rozpoczynając terapię miałem konkretny cel na walkę i uzdrowienie, a więc nigdy to pragnienie przemiany we mnie nie zgasło i jak podkreślał psycholog to jest jedna z najważniejszych rzeczy, żeby właśnie mieć cel i chcieć pracować nad przemianą. Jestem po terapii już prawie rok. I jestem wdzięczny i dumny, że miałem szansę przejść drogą poznania samego siebie. Różnica jest wielka. Nie mam problemów, by odnaleźć się w towarzystwie heteroseksualnym jak i homoseksualnym. Wręcz przeciwnie, mam sporo znajomych, którzy mają pragnienia homoseksualne i własnym doświadczeniem przemiany na ile mogę im pomagam oraz zachęcam do przejścia drogi psychologicznego dojrzewania pod kierownictwem mądrego psychologa.
DOMINIK

Jestem bardzo wdzięczny Michałowi Przewoźnemu za odbytą terapię. Od wielu lat borykałem się z odczuciami homoseksualnymi. Nie wiedziałem co z tym mam zrobić. Wiec postanowiłem poprosić grupę Lew Judy o modlitwę, jednak na tamten czas Bóg poszukał dla mnie coś ważniejszego. Znalazłem mail do Michała, który prowadzi terapie dla takich osób. Postanowiłem wiec spróbować odbyć taka drogę. Postanowiłem Sobie za cel: umiejętność życia z tymi skłonnościami na co dzień. I udało mi się! Michał pomógł mi w tym! Wróciła radość i chęć życia! Jeśli masz podobny problem. Nie ma kto ci fachowo pomoc, nie wahaj się! Napisz do Michała i rozpocznij rozmowy z nim i walkę o siebie! Ja jestem bardzo zadowolony z podejścia Michała do mnie i rozumienia sedna problemu odczuć do tej samej płci. Szkoda tylko ze tyle lat męczyłem się z tym problemem I tak późno dowiedziałem się o takiej terapii.
KAROL